Newsletter
Podaj swój e-mail, jeżeli interesują Cię informacje o nowościach i promocjach.
Artykuły
Kwantowa rzeczywistość - dr Danuta Adamska-Rutkowska
Przekłamane przekazy chrześcijaństwa - Igor Witkowski
Instrukcje przebudzenia - Igor Witkowski

Przebudzenie istoty ludzkiej - Audiobook. Przewodnik po mocy umysłu

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 24,90 zł 24.90
quantity egz.
dodaj do przechowalni

Opis

Audiobook (łączny czas nagrania 07:00:35, czyta: Magdalena Zając-Zawadzka i Mariusz Siudziński, muzyka: Grzegorz Dondziłło).

Przebudzenie  świadomości...

  • Czy wydaje ci się, że ciągle śnisz?
  • Czy czujesz, że wiele cię omija?
  • Czy chciałbyś świadomie korzystać z mocy swojego umysłu?
  • Czy chciałbyś, by czas przestał przelatywać ci przez palce?
  • Czy chciałbyś doświadczyć szczęścia w czystej postaci?

A może twoje życie zależy od zewnętrznych zdarzeń, zbiegów okoliczności, na które nie masz wpływu. To uczucie bezsilności, oddzielenia od rzeczywistości, która kształtuje twoje życie, jest stanem życiowego śnienia, ale podobnie jak w przypadku świadomego snu możemy się przebudzić w dowolnym momencie, tak w przypadku przesypiania życia możemy się otrząsnąć i przejąć nad nim kontrolę. Możemy obudzić w sobie moc, obudzić w sobie istotę ludzką.
 
„Można powiedzieć, że szczęście jest uniwersalnym napędem. Obejmuje wszystkich – wszyscy go poszukujemy”.
–    fragment książki

Historia udowadnia, ze dopóki nie znano praw techniki, nie można było skonstruować silnika parowego, dopóki nie znano pierwiastków, nie można było poznać składu chemicznego substancji. Każda dziedzina życia ma swoją naukę, która opisuje rządzące tą dziedziną prawa i zależności. Umysł też ma swoje prawa, a my – tak zależni od umysłowości – bez ich znajomości jesteśmy zagubieni w swych poszukiwaniach szczęścia tam, gdzie go nie ma.

W książce Przebudzenie istoty ludzkiej Barbara Berger przedstawia nam milowy krok w pracy nad świadomością – pokazuje, jak zrozumieć naturę umysłu. W tym celu nakreśla obraz „praw umysłu”, będących jej wyjątkowym, naukowym wyjaśnieniem sposobu jego funkcjonowania. Wręcza nam również rozmaite „narzędzia”, czyli skuteczne techniki służące wprowadzeniu w nasze życie szczęścia i harmonii.

Barbara Berger jest przewodniczką duchową, niezwiązaną z żadną konkretną tradycją czy religią. W swoich książkach porusza tematy z pogranicza psychologii i wiedzy duchowej, posługując się językiem łatwym do zrozumienia dla współczesnego czytelnika.
Pierwszą inspiracją były doświadczenia życiowe autorki. Kiedy musiała przetrwać ciężki okres po rozwodzie i samotnie, z dala od rodziny i przyjaciół, opiekowała się trójką swoich dzieci. Wtedy zaczęła stosować techniki, które pomogły jej wyjść silniejszą z tych sytuacji, a które możemy odnaleźć w jej książkach.
Barbara Berger napisała kilkanaście książek z zakresu rozwoju osobistego, w tym takie tytuły jak Mental Technology (wydane również jako The 10 Mental Laws), Gateway to Grace oraz The Spirituals Pathway. W Polsce ukazała się jedna z najlepszych pozycji autorki – książka Odkryj w sobie siłę. Więcej informacji na temat jej książek i działalności znaleźć można na stronie www.beamteam.com.

Pozycja dostępna również w postaci książkowej.

Autor: Barbara Berger

Tłumacz: Katarzyna Dumińska

Dane techniczne

Autor Barbara Berger
Tłumacz Katarzyna Dumińska
Data wydania 2012
Numer wydania Audiobook MP3
ISBN 978-83-7746-259-1

Opinie o produkcie (0)

Inni kupili również
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl